Balıkesir Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Ev modelleri arasında önemli bir yere sahip olan prefabrik ev modelleri bireylerin rahat ve konfor içerisinde yaşamasını olanak tanıyor. Bu anlamda ise firmalar prefabrik ev üretimleri ve satışları yapıyor. Kişiler ise prefabrik ev fiyatları 2022 araştırması içerisine giriyor. Evler ise özelliklerine ve detaylara göre fiyatlanıyor.  Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu diye merak ediyorsanız Balıkesir merkezli firmamızdan bu konuya dair bilgi edinebilirsiniz. Balıkesir bölge genelinde yer alan firmamızda prefabrik ev üretimleri ve satışları yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek prefabrik ev modelleri hakkında bütün detay bilgileri edinebilirsiniz.  Evkon prefabrik ev firmamızdan isteğinize özel olan evlerden satın alabilirsiniz.

Balıkesir Bölgesinde Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik evler bütün bireyler tarafından popüler bir şekilde tercih ediliyor. Kendi arasında kategorilere ayrılan prefabrik ev seçenekleri arasında tek katlı prefabrik ev modelleri de bulunuyor. Aynı zamanda çift katlı prefabrik ev modelleri de çift kat sistemine sahip oluyor.  Bununla birlikte ise dubleks prefabrik ev modelleri de bireyler tarafından tercih ediliyor. Balıkesir bölge genelinde yer alan firmamızda bu tarz özelliklere sahip olan prefabrik evlerin hem üretimlerini hem de satışlarını yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek depreme sele ve bütün olumsuzluklara karşı sağlam yapıda olan prefabrik evlerden satın alarak yaşamlarınızı rahat ve konfor içerisinde devam ettirebilirsiniz.

Prefabrik Ev Modellerinde Kalite

Yaşam alanları arasında yer alan evler kişilerin rahat ve huzur içerisinde yaşamalarına olanak tanır. Evler ise kendi arasında seçeneklere ve modellere ayrılır. Evkon prefabrik alanında çalışmalar yapan firmamızdan istediğiniz özelliklere sahip olan evlerden satın alabilirsiniz. Evkon prefabrik ev isimli firmamızda sağlam ve dayanıklı yapıda olan prefabrik evlerin üretimlerine yer veriyoruz. Evkon prefabrike konusunda firmamızdan kaliteli sistemlerle hizmet alabilirsiniz. Balıkesir bölge genelinde prefabrik ev üretimleri ve satışlarına devam ediyoruz. Bizlere erişim sağlamak için

 • Telefon: 0 262 751 51 47
 • E-Posta info@evkonprefabrik.com
 • Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

iletişim bilgilerimiz üzerinden de bağlantıya geçebilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın