Prefabrik ev modelleri çok zengin içeriklerde yer alır. Prefabrik ev tasarımlarının bu kadar tercih edilmesinin en önemli nedeni, dayanıklı ve uygun fiyatlı olmasıdır. Prefabrik ev fiyatları 2022 konut listesinde en uygun koşullarla satışa sunulan tek katlı evlerdir. Metrekaresine göre fiyatların değişmesi, her bütçeye uygun koşullarda konut sahibi olmayı kolaylaştırır.

Prefabrik ev fiyatları 2023 yılı için de diğer konutlara nazaran uygun fiyatları ile daha çok tercih edilecek gibi görünür. Deprem konutları olarak öne çıkan bu konutlarda farklı tasarımların yer alması tercih edilme oranlarını arttırır. Tek katlı prefabrik ev tasarımları, küçük aileler için ideal yapılardır. Değişen metrekareleri ile en güzel modelleri Evkon Firması’nda bulmak söz konusudur.

Dayanıklı Ev Tasarımları

Çift katlı prefabrik ev almak isteyenler için değişen büyüklükler ve dizaynlar tercih sebepleri arasındadır. Prefabrik evler, iklime ve arazi şekline de uyumlu olmak zorundadır. Çok yağış alan yerler için yağmuru tutmayacak dik yapılı çatılar tercih edilir. Dubleks prefabrik ev modelleri en çok yazlık konutlar olarak öne çıkar. Arsası olanlar için prefabrik konutlar uygun maliyetli olmaları nedeniyle tercih gören yapılardır.

Evkon Firması olarak, kalite kontrol aşamalarından geçirilmiş sağlam yapıların satış ve montaj hizmetini sunarız. Evkon Prefabrik, her bütçeye uygun olan tasarımları ile Türkiye’nin her yerinden yoğun talep almaktadır. Her türlü tabii afete karşı dayanıklı olan prefabrik konutların sağlam olmaları ve konforlu iç yapıları söz konusudur. Evkon Prefabrike konut teknolojilerinde son sistem prefabrik yapıları ile tanınır. Kolay ruhsat alabilen yapılarımız konforlu yaşam alanları sunar.

Profesyonel Satış ve Kurulum Hizmeti

Prefabrik satış ve pazarlamada yaygın bir hizmet ağımız söz konusudur. Kurulum için de firma elamanlarımız hizmet verir. Hizmet almak isteyenler için telefon numaramız: 0262 751 51 47, E mail adresimiz: info@evkonprefabrik.com Adresimiz: Balçık Mahallesi, Organize Cad.& Ömür Sokak, 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli olup, prefabrik konutlarımız yerinde görülebilir. Güvenli tasarımları, zengin konut içerikleri ile firmamız tercih edilebilir. Hızlı ve garantili kurulum hizmeti sunmaktayız.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın