Artvin Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Prefabrik evler rahat ve kolay bir kullanım sağlıyor. Her il ve ilçede prefabrik ev modelleri yer alıyor. Prefabrik ev modelleri üretimi ve satışları yapan firmamızdan istediğiniz özelliklere sahip olan evlerden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda prefabrik ev fiyatları 2022 konusunda detay bilgi edinebilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları 2023 ile ilgili bilgi edinmek için Artvin merkezli firmamızı tercih edebilirsiniz. Firma bünyemizde üretimini ve satışını yaptığımız evlerden satın alarak rahat ve konforlu bir hayat sürdürebilirsiniz. Artvin merkezli firmamızda depreme sele ve bu tarz olaylara karşı sağlam ve dayanıklı yapıda olan evlerin hem üretimini hem de satışlarını yapıyoruz.

Artvin Bölgesinde Prefabrik Ev Seçenekleri ve Fiyatlar

İnsanların rahat bir şekilde yaşamalarını sağlayan evler kendi arasında seçeneklere ve kategorilere ayrılır. Bu seçenekler arasında rekabet olan evler tercih edilir. Tek katlı prefabrik ev üretimi ve satışı yapan firmamızdan tek katlı evlerden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda çift katlı prefabrik ev konusunda da Evkon Prefabrik ev isimli firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamızda bununla birlikte dubleks prefabrik ev satışlarını da yer veriyoruz. Bizlerle iletişime geçerek istediğiniz kat sayısında olan prefabrik evlerimizden satın alabilirsiniz. Prefabrik evlerimiz sağlam dayanıklı ve güçlü bir yapıya sahiptir. Firmamızdan kaliteli ve kullanışlı olan prefabrik evlerden satın alabilir yaşamlarınızı daha iyi şartlar altında devam ettirebilirsiniz.

Rahat ve Konforu Sağlayan Prefabrik Ev Modelleri

İnsanların güven içerisinde yaşamalarını sağlayan evler kendi arasında farklı seçeneklere ayrılır. Bu seçenekler ve modeller arasında ise Evkon prefabrik modelleri yer alır. Evkon prefabrik ev firmamızda normal ev konumunda olan prefabrik evlerin hem üretimlerini hem de satışlarını yapıyoruz. Evkon prefabrike  konusunda Artvin’in merkezli firmamızı güven içerisinde tercih edebilir rahat ve konforlu bir yaşam sürdürebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçmek için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli bu yöntemleri de deneyebilirsiniz. Artvin bölgesinde yer alan firmamızda prefabrik ev üretimleri ve satışları yapıyoruz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın