Prefabrik ev modelleri içinde en çok tercih edilenler arasında tek katlı veya çift katlı olanlardır. Prefabrik evlerin öncelikli özellikleri güvenli ve uzun süreli kullanıma uygun olmasıdır. Yapılan prefabrik evlerin güvenli olması için çeşitli önlemleri alıyoruz.

Evkon prefabrike yapıları için ön plana çıkarılan nitelikleri inceleyerek sağlam malzemeleri kullanıyoruz. Prefabrik evler için kalite standartları oluşturarak düzenli incelemeler yapıyoruz. Yapılan araştırmalar kapsamında prefabrik evlerin daha güvenli ve sağlam olduğu tespit edilmiştir.

Ardahan Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022 Özellikleri

Dubleks prefabrik ev kaliteli malzeme ile iç ve dış yapılarını inceleyerek inşa ediyoruz. Yapılan prefabriklerin söz konusu alana dahil edilmesini sağlıyoruz. Ön plana çıkarılan özellikleri başta olmak üzere yapı kriterleri arasında karşılaştırma yapıyoruz.

Evkon prefabrik konutları için geliştirilmiş tüm sistemleri kullanıyoruz. Prefabrik evlerde yaşayan kişi sayısı kadar boyut ve genişliği düzenliyoruz. Ön plana çıkarılan çalışmaların incelenmesi prefabrik kategorisi için son derece önemlidir.

Ardahan Prefabrik Ev Modelleri Niçin Tercih Edilir?

Prefabrik ev fiyatları 2022 konutları içinde bulunan nitelikler detaylı bir şekilde incelenerek karar verilir. Prefabrik evler dayanıklı ve sağlam malzeme kullanılarak inceleme alanına dahili edilir.

Evkon firması olarak yapılan tüm yenilik ve güncellemeleri alana dahil ediyoruz. Kullanılacak olan yapı malzemeleri içinde listeleme yapıyoruz. Prefabrik yapıların depreme dayanıklı olması son zamanlarda değerini daha da arttırmıştır. Prefabrik ev fiyatları 2023 fiyatlarının ise ne olacağı henüz belli değil.

Ardahan Prefabrik Ev Modelleri ve Avantajları

Tek katlı prefabrik ev kullanım kriterleri incelenerek karar verilir. Tek katlı yapıların sağladığı avantajlar başta olmak üzere detaylı olarak kullanıma açılması kontrol edilir. Evde yaşayacak kişi sayısına göre genişlik seçimi tercih edilir. Evkon standartlarına uygun olarak inşa edilen prefabriklerin detayları incelenerek karar verilir.

Çift katlı prefabrik ev kaliteli malzemeler kullanılarak inşa edilmesini sağlıyor ve satışa sunuyoruz. Öncelikli olarak kalite standartlarını kontrol ediyoruz.

Aşağıda bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz mevcuttur:

Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın