Antalya Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Denizin ve doğanın güzelliğini ayağınıza getiren tek veya çift katlı prefabrik ev modellerinin şık ve rahat tasarımına hızlıca alışabilirsiniz. Bahçenize veya doğru arsaya kolayca kurulabilen evimizin konforu ve huzuruyla hayata bakışınızı tamamen değiştiriyoruz. Prefabrik evler ile müstakil ev konforunda özel hayatını özleyen herkes, yeni tasarım modelimiz ile sessiz ve huzurlu bir şekilde özlemine son veriyor. Çeşitli evlerin tasarımlarını titizlikle değerlendirerek oluşturulan konut birimlerinde yenilikleri uygulamaya devam ediyoruz. Metreye bağlı olarak değişiklik gösteren prefabrik ev fiyatları 2022 modellerini Evkon prefabrik seçeneklerimizden inceleyebilirsiniz. Deniz ikliminin hakim olduğu alanların yapısı için neme dayanıklı ve ısıya dayanıklı malzemeler kullanıyoruz, bu sayede uzun yıllar rahatça oturabilirsiniz.

Antalya Prefabrik Ev Üniteleri

İster şehir merkezinde ister sahile yakın olun prefabrik evlerde daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Bütçeniz dahilinde size hizmet etmek için standart tek katlı bir ev veya özel yapım Evkon prefabrik evlerimizden birini üretiyoruz. Doğal görüntüsüyle ve kolay montajı ile Evkon  prefabrik ev sayesinde, ayağınız toprakla temas halinde olacaktır. Klasik tek aile evi veya dubleks prefabrik ev ile  tüm bölümleri hazır modellerde mevcuttur. Gerekirse yatak odanıza, oturma odanıza, giriş ve mutfak alanınıza doğayla baş başa kalmanın keyfini çıkarmak içinde balkon ünitelerini de  Evkon Prefabrike ile isteğiniz doğrultusunda ekliyoruz.

Her Bütçeye Uygun Antalya Prefabrik Ev Modelleri

Her bütçeye uygun Antalya prefabrik ev modelleri, şehrin durgunluğunun sessizliğinde yere dokunmak ve dinlenmek isteyen herkesin bir aile evi olması gerektiği düşüncesiyle yaşam alanınızın  kurulması için titizlikle çalışıyoruz. Bu alandaki tüm gelişmeleri hayal ettiğiniz evin mimarisi olarak  sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Prefabrik; montajı kolay, sağlam ve yüksek kaliteli blokların kombinasyonu ile başlıyoruz. Siparişinizi netleştirdikten sonra en kısa sürede prefabrik evi teslim ediyoruz. Tek katlı prefabrik ev modeli ile geliştirme aşamasındaki yenilikleri ve çeşitli seçeneklerle de güncelliyoruz.  Apartmanların ve şehrin karmaşasından çıkıp kendi özel yaşam alanınızı yaratmak istiyorsanız prefabrik ev fiyatları 2023 için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu yüzden, Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli ile erişim sağlayabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın