Ankara Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022 bütün bireyler tarafından tercih ediliyor. Bu konuda ise firmalar çalışmalar yapıyor. Prefabrik ev modelleri konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda prefabrik ev fiyatları 2022 konusunda da firmamızla bağlantıya geçerek fiyatlara dair bilgi edinebilirsiniz. Bununla birlikte prefabrik ev fiyatları 2023 konusunda da bilgi edinmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Prefabrik ev modelleri rahat ve konforlu bir kullanım sağlaması açısından tercih edilir. Evkon prefabrik ev isimli firmamızda bu alanda çalışmalar yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek Ankara bölgesinde prefabrik ev modellerinden satın alabilirsiniz. Kaliteli sağlam ve dayanıklı yapıya sahip olan prefabrik evlerde en iyi şekilde yaşamlarınızı sürdürebilirsiniz.

Ankara Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Başkent Ankara’da çok sayıda özelliklere sahip olan prefabrik ev modelleri yer alıyor. Tek katlı prefabrik ev satışlarına yer veren firmamızdan bu evlerden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda çift katlı prefabrik ev arıyorsanız Ankara merkezli firmamızdan satın alabilirsiniz. Bununla birlikte ise firmamızda dubleks prefabrik ev satışları da yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek istediğiniz katsayısında olan prefabrik evlerden satın alabilirsiniz. Rahat ve konfor içerisinde bir hayat geçirmek istiyorsanız Ankara merkezli firmamızdan prefabrik ev konusuna dair bütün hizmetleri alabilirsiniz. Sağlam dayanıklı ve güçlü yapıya sahip olan prefabrik ev modelleri ile ilgili bilgi almak istiyorsanız firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Ankara Bölgesinde Prefabrik Ev Modelleri ve Seçenekleri

Evkon firmamız özelinde ev tercihleri kişisel olarak değişiklik gösterir. İnsanlar rahat ve kolay bir kullanıma sahip olan prefabrik evlerden tercih ederek yaşamlarını sürdürüyor. Evkur prefabrik ev isimli firmamızdan istediğiniz özellikleri sahip olan prefabrik evlerden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Evkon Prefabrike ev araması yaparak da bizlerle direkt olarak bağlantı kurabilirsiniz. Ankara bölge genelinde yer alan firmamızda en sağlam ve en güçlü özelliklere sahip olan prefabrik ev satışları yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek detay bilgileri öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte ise

 • Telefon: 0 262 751 51 47
 • E-Posta info@evkonprefabrik.com
 • Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

iletişim mail ve belirtilen adreslerimizden bağlantı kurabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın