Prefabrik ev modelleri için tasarımı yapılan tüm konutları inceleyerek liste haline getiriyoruz. Kullanılan malzeme boyutları başta olmak üzere sağlam ve dayanıklı yapılar için çalışmalar yapıyoruz.

Prefabrik ev fiyatları 2022 için oluşturduğumuz tasarım ve özellikleri için farklı seçenekler oluşturuyoruz. Kullanılan evlerin iç ve dış yapıları içinde en çok gereksinim duyulanları tespit ediyoruz. Bu sayede ihtiyaç listesi çıkararak farklı konut projeleri oluşturuyoruz.

Tek katlı prefabrik ev yapıları yaşayacak kişi sayısına göre değişiklik gösterir. Konut özellikleri iç ve dış yapıda kullanılan malzemeye göre seçilir. Kaliteli ve sağlam malzemeler tercih edilerek prefabrik yapılar kontrol edilir.

Aksaray Prefabrik Ev Modelleri Niçin Tercih Edilir?

Evkon olarak prefabrik evler içinde farklı kategoriler mevcuttur. Elde edilen sonuçlar incelenerek yeni yapılara uygun standartlar oluşturulur. Uygun ve kalite standartlarına göre fiziki yapıları inceliyoruz. Oldukça nemli bir yere sahip olan prefabrik evler için birçok seçenek oluşturuyoruz.

Tek katlı prefabrik ev sınıflaması içinde bulunan tüm evler için ayrı bir inceleme alanına dahil ediyoruz. Tüm kalite standartları için belirli bir uygulama alanı oluşturuyoruz. Çift katlı prefabrik ev en çok tercih edilen prefabrik yapılar içinde yer alır. Yapıların iç ve dış donanımına uygun olarak çalışmalar yapılır. Evkon firması kapsamında yer alan tüm çalışmaları kontrollü bir şekilde takip ediyoruz.

Aksaray Prefabrik Evler ve Avantajları

Dubleks prefabrik ev  genişliği ve boyutuna göre birçok avantajı taşır. Prefabrik evler tek veya çift katlı olmak üzere farklı kısımlara ayrılır. Oluşturulan kategorilere göre prefabrik ev ve yapısal özellikleri değişiklik gösterecektir.

Evkon prefabrik konutları temel yapı özelliklerine göre incelenerek karar verilir. Güvenli olması bakımından en çok tercih edilen tür  prefabrik yapılar için farklı incelemeler yapılır. Evkon prefabrike yapıları arasında en çok tercih edilenleri belirleyerek çalışmalar yapıyoruz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz: Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın