Ağrı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Bireyleri saklayan ve güven altında yaşamalarını sağlayan ev modelleri arasında prefabrik ev modelleri ilk sırada yer alıyor. Bu alanda ise firmalar kaliteli özelliklere sahip olan prefabrik ev tasarımlarına yer veriyor. Aynı zamanda prefabrik ev fiyatları 2022 konusunda insanlar araştırma içerisine giriyor. Bu kapsamda firmamızdan evlerin özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları 2023 aramasında bulunarak Evkon prefabrik ev firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz. Ev fiyatları evlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Firmamızdan konuya dair bütün detayları edinebilirsiniz. Ağrı merkezli firmamızda her aileye uygun özelliklere sahip olan prefabrik ev tasarımlarına yer veriyoruz. Bizlerle iletişime geçerek detay bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ağrı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Yaşam alanları arasında yer alan prefabrik evler kendi arasında seçeneklere ayrılıyor. Firmamızda tek katlı prefabrik ev satışları da yapıyoruz. Bu tarz evler tek katlı özelliklere sahiptir. Aynı zamanda çift katlı prefabrik ev modelleri de en çok tercih edilen ev seçenekleri arasında yer alıyor. Evkon prefabrik ev firmamızda sağlam ve dayanıklı yapıya sahip olan ev satışları yapıyoruz. Bununla birlikte dubleks prefabrik ev konusunda da firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ağrı bölge genelinde prefabrik ev arıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sağlam dayanıklı rahat ve konforu sunan prefabrik evlerden satın alarak rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Prefabrik Ev Konusunda Olağanüstü Tasarımlar

İnsanlar rahat bir şekilde yaşamak için kendilerine ev satın alarak yaşamlarını daha iyi şartlar altında sürdürürler. Ev seçenekleri arasında ise prefabrik ev modelleri yer alır. Firmamızda prefabrik ev konusunda olağanüstü tasarımlara yer veriyoruz. Prefabrik evler her zaman kaliteli özelliklere sahiptir. Sizler de bağımsız bir şekilde yaşamak istiyorsanız prefabrike ev hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bütün prefabrik evlerimiz kaliteli tasarımlara ve özelliklere sahiptir.

 • Telefon: 0 262 751 51 47
 • E-Posta: info@evkonprefabrik.com
 • Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

iletişim adresleri üzerinden bizlerle irtibata geçebilir prefabrik evler hakkında merak ettiğiniz bütün detay bilgileri ayrıntılı olarak firmamızdan öğrenebilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın