Afyon Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, İnsanların rahat bir şekilde yaşamalarını sağlayan evler kendi aralarında kategorilere ayrılır. Evler arasında en çok tercih edilen prefabrik ev modelleri rahat ve kolay bir kullanımda sunar. Bu kapsamda ise kişiler prefabrik ev fiyatları 2022 aramasında bulunurlar. Aynı zamanda Prefabrik ev satın almayı düşünenler prefabrik ev fiyatları 2023 konusunda da araştırma yaparlar. Bu alanda kurmuş olduğumuz firmamızda Afyon bölge genelinde sağlam ve dayanıklı yapıya sahip olan prefabrik ev satışları ve üretimleri yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek dilediğiniz özelliklere sahip olan prefabrik evlerden satın alarak yaşamlarınızı en iyi şekilde sürdürebilirsiniz.

Afyon Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Prefabrik tasarımda olan evler çok kolay ve rahat bir kullanım sağlıyor. Kendi arasında seçeneklere ayrılan prefabrik evler arasında tek katlı prefabrik ev seçenekleri bulunuyor. Bununla birlikte çift katlı prefabrik ev modelleri de en çok tercih edilen ev seçenekleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda dubleks prefabrik ev modelleri de bireyler tarafından tercih ediliyor. Evkon prefabrik ev firmamızda istediğiniz kat sayısına sahip olan evleri satın alabilir rahat ve konfor içerisinde yaşamlarınızı devam ettirebilirsiniz. Firma bünyemizde üretimini ve satışını yaptığımız prefabrik evlerimiz depreme ve her türlü olumsuzluklara karşı her zaman sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu konuda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Afyon’da Prefabrik Ev Arayanlar

Yaşam alanları arasında yer alan evler insanların huzuru ve refah içerisinde yaşamalarına olanak tanır. Bu ev modelleri arasında en çok tercih edilenler Evkon prefabrik tasarımlarıdır. İnsanlar bu tarz evlerde aileleriyle birlikte rahat bir şekilde yaşamlarını sürdürürler. Evkon prefabrike konusunda firmamızdan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Evkon prefabrik ev aramasında bulunarak bizlerle anında bağlantıya geçebilir evlerimiz ile ilgili incelemede bulunabilirsiniz. Aynı zamanda firmamıza ulaşmak için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli telefon ve adreslerimiz üzerinden de hemen iletişim kurabilir prefabrik evler hakkında bütün bilgileri edinebilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın