Adana Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, İnsanların rahat ve konforlu bir şekilde yaşamasını sağlayan evler kendi arasında kategorilere ayrılır. Günümüzde en çok tercih edilen ev seçenekleri arasında prefabrik ev modelleri yer alır. Prefabrik olan evler kolay bir kullanıma da her zaman sahiptir. Çok sayıda özelliklere sahip olan bu evlerde insanlar rahat bir şekilde yaşayabilirler. Bu alanda kurmuş olduğumuz firmamızda kaliteli özelliklere sahip olan prefabrik ev tasarımlarına yer veriyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2022 konusunda bilgi almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz oda sayısına sahip olan prefabrik ev seçenekleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları 2023 konusunda da firmamızdan bilgi edinebilirsiniz.

Adana Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Prefabrik olan evler kişilerin rahat bir kullanım sağlamasını ortaya koyuyor. Tek katlı prefabrik ev konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.  Firmamızda aynı zamanda çift katlı prefabrik ev seçeneklerine de yer veriyoruz. İstediğiniz özelliklere sahip olan prefabrik  evlerden firmamızdan temin edebilirsiniz. Evkon prefabrik ev aramasında bulunarak bizlerle direkt olarak bağlantı kurabilir evler hakkında bütün detay bilgileri edinebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev seçenekleri içinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bütün ev modellerimiz aile yapısına uygun özelliklere de her zaman sahiptir. Adana bölge genelinde de evler için firmamızdan tam kapsamlı hizmet alabilirsiniz. Ev modelleri konusunda prefabrik detayına önem veriyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Özellikli Olan Ev Seçenekleri

Bağımsız yaşamayı sevenler için tasarlanan Evkon prefabrik modelleri çok sayıda özellikleri sahip oluyor. İnsanlar bu tür evlerde rahat ve konforlu bir yaşam sürdürebiliyor. Evkon Prefabrike konusunda çalışmalar yapan Evkon Prefabrik ev firmamızdan istediğiniz özelliklere sahip olan ev modellerinden temin edebilirsiniz. Yaşam alanları arasında önemli bir yere sahip olan prefabrik ev konusunda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz Modeller her zaman kaliteli tasarımlara sahip olmakla birlikte bütün detaylar da düşünülmüştür. Sizler de prefabrik ev konusunda bu tarz özelliklere önem veriyorsanız Adana bölgesinde yer alan firmamızdan istediğiniz evleri tercih edebilirsiniz. Sağlam yapıya sahip olan prefabrik evler ile ilgili firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki bilgilerden erişim sağlayabilirsiniz.

 • Telefon: 0 262 751 51 47
 • E-Posta: info@evkonprefabrik.com
 • Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın